IN WIN BK623.BH300TB3 Black Computer Case
Item No.: N82E16811108115
Product Name: IN WIN BK623.BH300TB3 Black Computer Case
Brand: In Win | UPC: BK623.BH300TB3
Condition: New
Share this:
Facebook
Product Description:
IN WIN BK623.BH300TB3 Black 0.6mm SECC Japanese ECO Steel MicroATX Mini Tower Computer Case SFX 12V Form Factor, 300W Power Supply Motherboard Compatibility: MicroATX Front Ports: 4 x USB 2.0 / Audio Power Supply Mounted: Bottom External 5.25 Drive Bays: 1 External 3.5 Drive Bays: 1 Internal 3.5 Drive Bays: 3.5 x 1 or 2.5 x 1