IN WIN BP691.FH200B Black Computer Case
Item No.: 9SIA0ZX57D0715
Product Name: IN WIN BP691.FH200B Black Computer Case
Brand: In Win | UPC: BP691.FH200B
Condition: New
Share this:
Facebook
Product Description:
IN WIN BP691.FH200B Black S.F.F Slim Chassis (Ultra Small Form Factor) Computer Case Standard TFX 12V, 200W Power Supply Motherboard Compatibility: Mini-ITX Front Ports: 2 x USB 2.0 / Audio External 5.25 Drive Bays: 1 Internal 3.5 Drive Bays: 3.5 HDD (1) x 1 3.5 HDD (0.8) x 1 Expansion Slots: 1 80mm Fans: 80 x 80 x 25 mm Top Fan Dimensions (H x W x D): 10.40 x 3.90 x 12.20 w/o Front Panel