IN WIN BK644.BH300TB3 Computer Case
Item No.: 9SIA25V2SB7628
Product Name: IN WIN BK644.BH300TB3 Computer Case
Brand: In Win | UPC: BK644.BH300TB3
Condition: New
Share this:
Facebook
Product Description:
IN WIN BK644.BH300TB3 0.6mm SECC Japanese ECO Steel MicroATX Mini Tower Computer Case SFX 12V Form Factor, 300W Power Supply Motherboard Compatibility: MicroATX Front Ports: USB 2.0 x 4, HD Audio External 5.25 Drive Bays: 1 External 3.5 Drive Bays: 1 Internal 3.5 Drive Bays: 3.5 x 1 or 2.5 x 1 Side Air duct: Yes Expansion Slots: Full Height Slot x 4