JBL Coach E40BTVSCOACH Limited Edition On Ear Bluetooth Headphones Navy Blue Brown
Item No.: N82E16826985044R
Product Name: JBL Coach E40BTVSCOACH Limited Edition On Ear Bluetooth Headphones Navy Blue Brown
Brand: JBL | UPC: E40BTVSCOACH
Facebook
Product Description:
JBL Coach E40BTVSCOACH Limited Edition On-Ear Bluetooth Headphones - Navy Blue/Brown Driver Unit: 40mm Frequency Response: 20Hz–20KHz Power Supply: Rated Power Input: 30mW Package Contents: 1 JBL E40BT on-ear headphones 1 Straight aux cable 1 USB aux cable for charging 1 Safety sheet 1 Quick-start guide