JBL Coach E40BTSSCOACH Limited Edition On Ear Bluetooth Headphones Pink
Item No.: N82E16826985046R
Product Name: JBL Coach E40BTSSCOACH Limited Edition On Ear Bluetooth Headphones Pink
Brand: JBL | UPC: E40BTSSCOACH
Condition: New
Share this:
Facebook
Product Description:
JBL Coach E40BTSSCOACH Limited Edition On-Ear Bluetooth Headphones - Pink Driver Unit: 40mm Frequency Response: 20Hz–20KHz Power Supply: Rated Power Input: 30mW Package Contents: 1 JBL E40BT on-ear headphones 1 Straight aux cable 1 USB aux cable for charging 1 Safety sheet 1 Quick-start guide