Taoglas FXP75.07.0045B Internal Micro Mini Flexible PCB 2.4GHz 45mm IPEX MHFI 0.81mm
Item No.: 9SIA9H45CJ6789
Product Name: Taoglas FXP75.07.0045B Internal Micro Mini Flexible PCB 2.4GHz 45mm IPEX MHFI 0.81mm
Brand: | UPC: FXP75.07.0045B
Condition: New
Share this:
Facebook
Product Description: