Taoglas WPC.25A.07.0150C 2.4GHz Patch Antenna 25*25*4mm with 150mm 1.37 IPEX MHF
Item No.: 9SIA9H45CJ6796
Product Name: Taoglas WPC.25A.07.0150C 2.4GHz Patch Antenna 25*25*4mm with 150mm 1.37 IPEX MHF
Brand: | UPC: WPC.25A.07.0150C
Condition: New
Share this:
Facebook
Product Description: