Taoglas FXUB68.07.0180C Minima Wide Band Flex Antenna 700MHz to 2700MHz with 180mm 1.37 IPEX MHFHT
Item No.: 9SIA9H45CJ6605
Product Name: Taoglas FXUB68.07.0180C Minima Wide Band Flex Antenna 700MHz to 2700MHz with 180mm 1.37 IPEX MHFHT
Brand: | UPC: FXUB68.07.0180C
Condition: New
Share this:
Facebook
Product Description: