CyberPower Monitored PDU RM 1U PDU20MHVIEC8FNET 20A 8 Outlet
Item No.: 9SIA7HN50K4883
Product Name: CyberPower Monitored PDU RM 1U PDU20MHVIEC8FNET 20A 8 Outlet
Brand: CyberPower | UPC: PDU20MHVIEC8FNET
Condition: New
Share this:
Facebook
Product Description:
CyberPower Monitored PDU RM 1U PDU20MHVIEC8FNET 20A 8-Outlet Style: Rackmount Front Panel LEDs: 1U Certifications: UL60950_1 , CSA C22.2, FCC Class A ROHS: Yes Input Voltage: 200V - 240V Input Frequency: 50/60 Hz Input Connector(s): IEC-320 C20 Output Connector(s): 8 x IEC-320 C13