CyberPower PDU20MHVT10AT Metered ATS PDU 200 240V 20A 1U 10 Outlets 2 L6 20P
Item No.: 9SIA24G22K6526
Product Name: CyberPower PDU20MHVT10AT Metered ATS PDU 200 240V 20A 1U 10 Outlets 2 L6 20P
Brand: CyberPower | UPC: PDU20MHVT10AT
Condition: New
Share this:
Facebook
Product Description:
CyberPower PDU20MHVT10AT Metered ATS PDU 200-240V 20A 1U 10-Outlets (2) L6-20P Series: Metered Input Voltage: 230 V AC Features: Form Factor:Horizontal Rackmount Product Type:PDU Form Factor:Horizontal Rackmount Input Receptacles:2 x NEMA L6-20P Product Name:PDU20MHVT10AT Metered ATS PDU 200-240V 20A 1U 10-Outlets (2) L6-20P Output Receptacles:2 x IEC 60320 C19 8 x IEC 60320 C13 Package Contents: PDU20MHVT10AT Metered ATS PDU 200-240V 20A 1U 10-Outlets (2) L6-20 Mounting Brackets (1 Set) Cord Retention Tray Cord Organizers User Manual Weight: 11.46 lb Parts: 3 Year