CyberPower PDU20SWHVT10ATNET Switched ATS PDU 200 240V 20A 1U 10 Outlets 2 L6 20P
Item No.: 9SIA4M52UV1714
Product Name: CyberPower PDU20SWHVT10ATNET Switched ATS PDU 200 240V 20A 1U 10 Outlets 2 L6 20P
Brand: CyberPower | UPC: PDU20SWHVT10ATNET
Condition: New
Share this:
Facebook
Product Description:
CyberPower PDU20SWHVT10ATNET Switched ATS PDU 200-240V 20A 1U 10-Outlets (2) L6-20P Input Voltage: 230 V AC Features: Form Factor:Rack-mountable Product Type:PDU Form Factor:Rack-mountable Input Receptacles:2 x NEMA L6-20P Product Name:PDU20SWHVT10ATNET Switched ATS PDU 200-240V 20A 1U 10-Outlets (2) L6-20P Output Receptacles:2 x IEC 60320 C19 8 x IEC 60320 C13 Package Contents: PDU20SWHVT10ATNET Switched ATS PDU 200-240V 20A 1U 10-Outlets (2) L6-20P RMCARD203 SNMP Card 1 x Mounting Brackets Set Cord Retention Tray Cord Organizers User Manual Weight: 12.35 lb Parts: 3 Year