CyberPower Monitored PDU RM 1U PDU15M8FNET 15A 8 Outlet
Item No.: 9SIA1N80N44876
Product Name: CyberPower Monitored PDU RM 1U PDU15M8FNET 15A 8 Outlet
Brand: CyberPower | UPC: PDU15M8FNET
Condition: New
Share this:
Facebook
Product Description:
CyberPower Monitored PDU RM 1U PDU15M8FNET 15A 8-Outlet Style: Rackmount Front Panel LEDs: 1U Certifications: UL60950_1 , CSA C22.2, FCC Class A ROHS: Yes Input Voltage: 100Vac - 120Vac Input Frequency: 50/60 Hz Input Connector(s): NEMA 5-15P Output Connector(s): 8 x NEMA 5-15R