CyberPower PDU20SWVHVT24FNET Switched 0U Power Distribution Unit
Item No.: 9SIA00Y1NK1418
Product Name: CyberPower PDU20SWVHVT24FNET Switched 0U Power Distribution Unit
Brand: CyberPower | UPC: PDU20SWVHVT24FNET
Facebook
Product Description:
CyberPower PDU20SWVHVT24FNET Switched 0U 200V - 240V 20A 10 ft Power Distribution Unit Style: Vertical Rackmount, Wallmount Remote Management Protocol: TCP/IP, UDP, DHCP, SNMP, HTTP Certifications: UL60950_1, CSA C22.2, FCC Class A ROHS: Yes Input Voltage: 200V - 240V Input Frequency: 50/60 Hz Regulatory Derated Input Current: 16A Operating Environment: 32 Degree F to 113 Degree F / 0 Degree C to 45 Degree C