CyberPower Switched PDU RM 1U PDU15SWHVIEC8FNET 15A 8 Outlet
Item No.: 9SIA3893UT3079
Product Name: CyberPower Switched PDU RM 1U PDU15SWHVIEC8FNET 15A 8 Outlet
Brand: CyberPower | UPC: PDU15SWHVIEC8FNET
Facebook
Product Description:
CyberPower Switched PDU RM 1U PDU15SWHVIEC8FNET 15A 8-Outlet Style: Rackmount, Vertical Rackmount, Under-Counter Remote Management Protocol: TCP/IP, UDP, DHCP, SNMP, HTTP Front Panel LEDs: Load, Tx/Rx, LINK, Outlets Certifications: UL60950_1 , CSA C22.2, FCC Class A ROHS: Yes Input Voltage: 200 - 240V Input Frequency: 50/60 Hz Regulatory Derated Input Current: 12A