CyberPower Switched PDU RM 2U PDU30SWHVT16FNET 30A 16 Outlet
Item No.: 9SIA1K03VM0487
Product Name: CyberPower Switched PDU RM 2U PDU30SWHVT16FNET 30A 16 Outlet
Brand: CyberPower | UPC: PDU30SWHVT16FNET
Condition: New
Share this:
Facebook
Product Description:
CyberPower Switched PDU RM 2U PDU30SWHVT16FNET 30A 16-Outlet Style: Rackmount Certifications: UL60950_1 , CSA C22.2, FCC Class A ROHS: Yes Input Voltage: 200V - 240V Input Frequency: 50/60 Hz Input Connector(s): NEMA L6-30P Output Connector(s): 16 x IEC-320 C13 Overload Protection: 30A (Derated 24A)