CyberPower Monitored PDU RM 2U PDU30MT16FNET 30A 16 Outlet
Item No.: 9SIA24G0P73220
Product Name: CyberPower Monitored PDU RM 2U PDU30MT16FNET 30A 16 Outlet
Brand: CyberPower | UPC: PDU30MT16FNET
Condition: New
Share this:
Facebook
Product Description:
CyberPower Monitored PDU RM 2U PDU30MT16FNET 30A 16-Outlet Style: Rackmount Certifications: UL60950_1 , CSA C22.2, FCC Class A ROHS: Yes Input Voltage: 100Vac - 120Vac Input Frequency: 50/60 Hz Input Connector(s): NEMA L5-30P Output Connector(s): 16 x NEMA 5-20R Overload Protection: 30A (Derated 24A)