CyberPower PDU30MVT24FNET Monitored 0U Power Distribution Unit
Item No.: 9SIAD6H5EE5744
Product Name: CyberPower PDU30MVT24FNET Monitored 0U Power Distribution Unit
Brand: CyberPower | UPC: PDU30MVT24FNET
Condition: New
Share this:
Facebook
Product Description:
CyberPower PDU30MVT24FNET Monitored 0U 100V - 120V 30A 10 ft Power Distribution Unit Style: Vertical Rackmount, Wallmount Remote Management Protocol: TCP/IP, UDP, DHCP, SNMP, HTTP Certifications: UL60950_1, CSA C22.2, FCC Class A ROHS: Yes Input Voltage: 100V - 120V Input Frequency: 50/60 Hz Regulatory Derated Input Current: 24A Operating Environment: 32 Degree F to 113 Degree F / 0 Degree C to 45 Degree C