CyberPower PDU20MHVIEC10AT Metered ATS PDU 200 240V 20A 1U 10 Outlets 2 IEC C20
Item No.: 9SIA3892VH1112
Product Name: CyberPower PDU20MHVIEC10AT Metered ATS PDU 200 240V 20A 1U 10 Outlets 2 IEC C20
Brand: CyberPower | UPC: PDU20MHVIEC10AT
Facebook
Product Description:
CyberPower PDU20MHVIEC10AT Metered ATS PDU 200-240V 20A 1U 10-Outlets (2) IEC C20 Series: Metered Input Voltage: 230 V AC Features: Form Factor:Horizontal Rackmount Product Type:PDU Form Factor:Horizontal Rackmount Input Receptacles:2 x IEC 320 EN 60320 C20 Product Name:PDU20MHVIEC10AT Metered ATS PDU 200-240V 20A 1U 10-Outlets (2) IEC C20 Output Receptacles:2 x IEC 60320 C19 8 x IEC 60320 C13 Package Contents: PDU20MHVIEC10AT Metered ATS PDU 200-240V 20A 1U 10-Outlets (2) IEC C20 Mounting Brackets (1 Set) Cord Retention Tray Cord Organizers User Manual Weight: 7.50 lb Parts: 3 Year