CyberPower PDU30MHVT19AT Metered ATS PDU 200 240V 30A 2U 19 Outlets 2 L6 30P
Item No.: 9SIA0ZX2C66610
Product Name: CyberPower PDU30MHVT19AT Metered ATS PDU 200 240V 30A 2U 19 Outlets 2 L6 30P
Brand: CyberPower | UPC: PDU30MHVT19AT
Facebook
Product Description:
CyberPower PDU30MHVT19AT Metered ATS PDU 200-240V 30A 2U 19-Outlets (2) L6-30P Series: Metered Input Voltage: 230 V AC Features: Form Factor:Horizontal Rackmount Product Type:PDU Form Factor:Horizontal Rackmount Input Receptacles:2 x NEMA L6-30P Product Name:PDU30MHVT19AT Metered ATS PDU 200-240V 30A 2U 19-Outlets (2) L6-30P Output Receptacles:1 x NEMA L6-30R 16 x IEC 60320 C13 2 x IEC 60320 C19 Package Contents: PDU30MHVT19AT Metered ATS PDU 200-240V 30A 2U 19-Outlets (2) L6-30P Mounting Brackets (1 Set) Cord Retention Tray Cord Organizers User Manual Weight: 15.43 lb Parts: 3 Year