CyberPower PDU30SWHVT19ATNET Switched ATS PDU 200 240V 30A 2U 19 Outlets 2 L6 30P
Item No.: 9SIA25V33N2838
Product Name: CyberPower PDU30SWHVT19ATNET Switched ATS PDU 200 240V 30A 2U 19 Outlets 2 L6 30P
Brand: CyberPower | UPC: PDU30SWHVT19ATNET
Condition: New
Share this:
Facebook
Product Description:
CyberPower PDU30SWHVT19ATNET Switched ATS PDU 200-240V 30A 2U 19-Outlets (2) L6-30P Input Voltage: 230 V AC Features: Form Factor:Rack-mountable Product Type:PDU Form Factor:Rack-mountable Input Receptacles:2 x NEMA L6-30P Product Name:PDU30SWHVT19ATNET Switched ATS PDU 200-240V 30A 2U 19-Outlets (2) L6-30P Output Receptacles:1 x NEMA L6-30R 16 x IEC 60320 C13 2 x IEC 60320 C19 Package Contents: PDU30SWHVT19ATNET Switched ATS PDU 200-240V 30A 2U 19-Outlets (2) L6-30P RMCARD203 SNMP Card 1 x Mounting Brackets Set Cord Retention Tray Cord Organizers User Manual Weight: 16.76 lb Parts: 3 Year