CyberPower PDU30BHVT10R Basic 1U Power Distribution Units
Item No.: 9SIA8H53174107
Product Name: CyberPower PDU30BHVT10R Basic 1U Power Distribution Units
Brand: CyberPower | UPC: PDU30BHVT10R
Condition: New
Share this:
Facebook
Product Description:
CyberPower PDU30BHVT10R Basic 1U 200V/230V 30A 10 ft Power Distribution Units Style: Rackmount, Vertical Rackmount, Under-Counter Certifications: UL60950_1 certified by ETL (USA), CSA C22.2 (Canada) Input Voltage: 200V / 230V Regulatory Derated Input Current: 24A Input Connector(s): NEMA L6-30P Output Connector(s): 10 IEC-320 C19/C13 Overload Protection: 16A x 2 Dimensions: 17.5 x 1.75 x 1.5