CyberPower PDU15SWHVIEC12ATNET Switched ATS PDU 200 240V 15A 1U 12 Outlets 2 IEC C14
Item No.: 9SIA25V33M5797
Product Name: CyberPower PDU15SWHVIEC12ATNET Switched ATS PDU 200 240V 15A 1U 12 Outlets 2 IEC C14
Brand: CyberPower | UPC: PDU15SWHVIEC12ATNET
Condition: New
Share this:
Facebook
Product Description:
CyberPower PDU15SWHVIEC12ATNET Switched ATS PDU 200-240V 15A 1U 12-Outlets (2) IEC C14 Input Voltage: 230 V AC Features: Form Factor:Rack-mountable Product Type:PDU Form Factor:Rack-mountable Input Receptacles:2 x IEC 60320 C14 Product Name:PDU15SWHVIEC12ATNET Switched ATS PDU 200-240V 15A 1U 12-Outlets (2) IEC C14 Output Receptacles:12 x IEC 60320 C13 Package Contents: PDU15SWHVIEC12ATNET Switched ATS PDU 200-240V 15A 1U 12-Outlets (2) IEC C14 RMCARD203 SNMP Card 1 x Mounting Brackets Set Cord Retention Tray Cord Organizers User Manual Dimensions: 2.000 Weight: 8.82 lb Parts: 3 Year Labor: 3 Year