CyberPower PDU15MHVIEC12AT Metered ATS PDU 200 240V 15A 1U 12 Outlets 2 IEC C14
Item No.: 9SIA98C3RB8916
Product Name: CyberPower PDU15MHVIEC12AT Metered ATS PDU 200 240V 15A 1U 12 Outlets 2 IEC C14
Brand: CyberPower | UPC: PDU15MHVIEC12AT
Condition: New
Share this:
Facebook
Product Description:
CyberPower PDU15MHVIEC12AT Metered ATS PDU 200-240V 15A 1U 12-Outlets (2) IEC C14 Series: Metered Input Voltage: 230 V AC Features: Form Factor:Horizontal Rackmount Product Type:PDU Form Factor:Horizontal Rackmount Input Receptacles:2 x IEC 60320 C14 Product Name:PDU15MHVIEC12AT Metered ATS PDU 200-240V 15A 1U 12-Outlets (2) IEC C14 Output Receptacles:12 x IEC 60320 C13 Package Contents: PDU15MHVIEC12AT Metered ATS PDU 200-240V 15A 1U 12-Outlets (2) IEC C14 Mounting Brackets (1 Set) Cord Retention Tray Cord Organizers User Manual Weight: 7.94 lb Parts: 3 Year