CyberPower Monitored PDU RM 2U PDU30MHVT16FNET 30A 16 Outlet
Item No.: 9SIA0ZX0TP0383
Product Name: CyberPower Monitored PDU RM 2U PDU30MHVT16FNET 30A 16 Outlet
Brand: CyberPower | UPC: PDU30MHVT16FNET
Condition: New
Share this:
Facebook
Product Description:
CyberPower Monitored PDU RM 2U PDU30MHVT16FNET 30A 16-Outlet Style: Rackmount Certifications: UL60950_1 , CSA C22.2, FCC Class A ROHS: Yes Input Voltage: 10.5Vdc - 15.5Vdc Input Frequency: 50/60 Hz Input Connector(s): NEMA L6-30P Output Connector(s): IEC-320 C13 (12) / C19 (4) Overload Protection: 30A (Derated 24A)