CyberPower PDU20SWHVIEC10ATNET Switched ATS PDU 200 240V 20A 1U 10 Outlets 2 IEC C20
Item No.: 9SIA1K03VM7227
Product Name: CyberPower PDU20SWHVIEC10ATNET Switched ATS PDU 200 240V 20A 1U 10 Outlets 2 IEC C20
Brand: CyberPower | UPC: PDU20SWHVIEC10ATNET
Condition: New
Share this:
Facebook
Product Description:
CyberPower PDU20SWHVIEC10ATNET Switched ATS PDU 200-240V 20A 1U 10-Outlets (2) IEC C20 Input Voltage: 230 V AC Features: Form Factor:Rack-mountable Product Type:PDU Form Factor:Rack-mountable Input Receptacles:2 x IEC 60320 C20 Product Name:PDU20SWHVIEC10ATNET Switched ATS PDU 200-240V 20A 1U 10-Outlets (2) IEC C20 Output Receptacles:2 x IEC 60320 C19 8 x IEC 60320 C13 Package Contents: PDU20SWHVIEC10ATNET Switched ATS PDU 200-240V 20A 1U 10-Outlets (2) IEC C20 RMCARD203 SNMP Card 1 x Mounting Brackets Set Cord Retention Tray Cord Organizers User Manual Weight: 8.38 lb Parts: 3 Year