TRIPP LITE PDU SWITCHED 208V 240V 5.8KW 30A C13 16 OUTLET L6 30P 2URM HORIZONTAL RACKMOUNT POWER DISTRIBUTION UNIT 5.8 KW PDUMH30HVNET
Item No.: 9SIA3AR4G38464
Product Name: TRIPP LITE PDU SWITCHED 208V 240V 5.8KW 30A C13 16 OUTLET L6 30P 2URM HORIZONTAL RACKMOUNT POWER DISTRIBUTION UNIT 5.8 KW PDUMH30HVNET
Brand: Tripp Lite | UPC: TCHPDUMH30HVNET
Condition: New
Share this:
Facebook
Product Description:
TRIPP LITE PDU SWITCHED 208V-240V 5.8KW 30A C13 16 OUTLET L6-30P 2URM - HORIZONTAL RACKMOUNT - POWER DISTRIBUTION UNIT - 5.8 KW - PDUMH30HVNET Weight: 16.9 lbs