Intermec PB22A10004000 PB22 2 Rugged Mobile Label Printer Serial USB
Item No.: 9SIV0SM5EA6454
Product Name: Intermec PB22A10004000 PB22 2 Rugged Mobile Label Printer Serial USB
Brand: Intermec | UPC: PB22A10004000
Condition: New
Share this:
Facebook
Product Description:
Intermec PB22A10004000 PB22 2 Rugged Mobile Label Printer - Serial/USB Color: Gray Printer Type: Mobile Memory: 16 MB RAM, 64 MB Flash Media Type: Labels or receipt media Media sizes supported: Media Width Ranges: 25.4 mm to 55.88 mm (1 to 2.2 in) Max OD: 57.2 mm (2.25 in) Interface: Bluetooth (v2.0, Class 1) Humidity Range Operating: 10 to 90% (non-condensing) Power Requirements: 7.4V Li-Ion, 2.3 Ah, rechargeable battery (typical)