Intermec PB22A10804000 PB22 Rugged Mobile Label Barcode Printer
Item No.: 9SIV04Z3U39468
Product Name: Intermec PB22A10804000 PB22 Rugged Mobile Label Barcode Printer
Brand: Intermec | UPC: PB22A10804000
Condition: New
Share this:
Facebook
Product Description:
Intermec PB22A10804000 PB22 Rugged Mobile Label Barcode Printer Color: Gray Printer Type: Mobile Memory: RAM: 16MB Flash: 64MB Media Type: Labels or receipt media Media sizes supported: Media Width Ranges: 25.4 mm to 55.88 mm (1 to 2.2 in) Max OD: 57.2 mm (2.25 in) Interface: WLAN Power Supply: 7.4V Li-Ion, 2.3 Ah, rechargeable battery (typical) Dimensions: 6.90 x 4.00 x 2.80