Intel SSDSCKKR080H6XN 1Pk 80Gb E 5400S Series Ssd M.2 80Mm Sata 6Gb S 16Nm Tlc Reseller
Item No.: 9SIA6ZP58K1966
Product Name: Intel SSDSCKKR080H6XN 1Pk 80Gb E 5400S Series Ssd M.2 80Mm Sata 6Gb S 16Nm Tlc Reseller
Brand: Intel | UPC: SSDSCKKR080H6XN
Condition: New
Share this:
Facebook
Product Description:
Intel SSDSCKKR080H6XN 1Pk 80Gb E 5400S Series Ssd M.2 80Mm Sata 6Gb/S 16Nm Tlc Reseller Max Sequential Read: Up to 560 MBps Max Sequential Write: Up to 300 MBps 4KB Random Read: Up to 55,000 IOPS 4KB Random Write: Up to 45,000 IOPS Power Consumption (Active): 80 mW Typical Power Consumption (Idle): 40 mW Typical Max Shock Resistance: 1000 G / 0.5 ms Max Vibration Resistance: Operating: 2.17 GRMS (5 - 700 Hz) Non-Operating: 3.13 GRMS (5 - 800 Hz)