NEW 75mm VGA Fan Thermal grease for Power Logic 4Wire PLA08015S12HH Rotary DC Fan Brushless Video Card Fan DC 12V 0.35A
Item No.: 9SIA5RV2007454
Product Name: NEW 75mm VGA Fan Thermal grease for Power Logic 4Wire PLA08015S12HH Rotary DC Fan Brushless Video Card Fan DC 12V 0.35A
Brand: GENERIC | UPC: F604(Lap)
Condition: New
Share this:
Facebook
Product Description: