NEW Graphics Card Cooling Dual fan Thermal grease For Firstd FD8015U12S DC 12V 0.5A 15MM 39X39X39MM Replacement Parts Wholesale
Item No.: 9SIA5RV1YC5746
Product Name: NEW Graphics Card Cooling Dual fan Thermal grease For Firstd FD8015U12S DC 12V 0.5A 15MM 39X39X39MM Replacement Parts Wholesale
Brand: GENERIC | UPC: F595(Lap)
Condition: New
Share this:
Facebook
Product Description:
NEW Graphics Card Cooling Dual fan + Thermal grease For Firstd FD8015U12S DC 12V 0.5A 15MM 39X39X39MM Replacement Parts Wholesale Type: Replacement fan