Graphics Card Dual Fan For MSI R9 270X R9 280X R9 270X R7 260X GTX770 94MM PLD10015B12H DC 12V 0.55A Automatic Dust Replacement Parts Wholesale Thermal grease
Item No.: 9SIA5RV1YC5740
Product Name: Graphics Card Dual Fan For MSI R9 270X R9 280X R9 270X R7 260X GTX770 94MM PLD10015B12H DC 12V 0.55A Automatic Dust Replacement Parts Wholesale Thermal grease
Brand: GENERIC | UPC: F599(Lap)
Condition: New
Share this:
Facebook
Product Description: